#16 2006-10-27 23:54:05

ulik

http://www.asot.pl/templates/xabbBlue/images/ranks/MODERATOR.gif

4978071
Call me!
Skąd: Szczecinek
Zarejestrowany: 2006-08-08
Posty: 495

Re: Ania...................:(

Wiesz co misiek nie zdziwiłbym sie gdyby okazało się że tak... z rok temu uczennica 1 klasy była w ciąży, co chwile jakieś bójki... swoją drogą nie trzeba kogoś rozbierać i udawać gwałtużeby doszło do tragedii bo skoro miała na tyle słabą psychikę to równie dobrze mogła to zroić jakby ktoś ją prześladował a takie sytuacje sie zdarzają coraz częściej że ktoś kogoś dręczy...


życie na osiedlu tyra...

Offline

 

#17 2006-10-28 12:35:24

bordziuk

Użytkownik

5023106
Zarejestrowany: 2006-09-30
Posty: 84

Re: Ania...................:(

ok. ale czy wszystko zależy od psychiki?? bójki ciąża to nie są sprawy tekie za które człowiek się wiesza. bójki są wszędzie na ulicy w liceach. a ciąża.......świetle prawa można ją usunąć gdy jest wywołana gwałtem a poprzesz stosunek nie. wiec odpowiedz jest jedna

ale nie chodzi tu oto ostatnio się zastanawiałem gdzie była klasa obliczając zostało mi 8 osób. A oni co dwie grały w statki.....głupota gdy ktoś krzyczy to chyba się ruguje a nie gra w statki. Jedna koleżanka poszła powiedzieć nauczycielowi: "Ani dokuczają....." to jest chore. a gdzie reszta?? gdzie koleżanki normalni ludzie w klasie było 14 osób 14 - 6= 8; 8 - 2 = 6; 6 - 1 = 5 a gdzie te osoby?? to jest chore 

ulik i inni gimnazjaliści proszę wyjaśnijcie mi to bo ja tego nie rozumiem:(

Offline

 

#18 2006-10-28 15:39:41

ulik

http://www.asot.pl/templates/xabbBlue/images/ranks/MODERATOR.gif

4978071
Call me!
Skąd: Szczecinek
Zarejestrowany: 2006-08-08
Posty: 495

Re: Ania...................:(

Co mam Ci wyjaśnić ? "bójki ciąża to nie są sprawy tekie za które człowiek się wiesza." byś się zdziwił i to naprawdę i nie chodzi o gwałt tylko o mode na tracenie dziewictwa a tu wpadka i co ? Zawalona szkoła, zero perspektyw w drugim pokoju płaczący bachor którego ktoś tak naprawdę nie chce... A w dzisiejszych czasach mało kto reaguje bo nikt nie uważa tego za coś strasznego.


życie na osiedlu tyra...

Offline

 

#19 2006-10-28 15:51:41

makus

Funkcyjny

6657880
Zarejestrowany: 2006-08-10
Posty: 500
Funkcja: zastępowa
Środowisko: 4 DH GRYF oczywiście :D

Re: Ania...................:(

Nie można porównywać bójek, ciązy do tego co się stało, ponieważ i jedno i drugie są najczęściej spowodowane świadomym wyborem. Dziewczyna decydując się na pewne kroki musi zdaje sobie sprawę z ich konsekwencji, np z niechcianej ciąży... Pozatym dziecko to nic strasznego nie oznacza to wcale kompletnego braku perspektw na przyszłość.... Zapewne nie jest łatwo, ale znam dziewczynę która urodziła dziecko mając 15 lat i teraz jest szczęśliwa, uczy się i kocha swoją córeczkę. A tej tragedii  z Anią nie da się porównać to niczego....;( (*)


"Wznoszę się!" - krzyknął. Stojący obok potwierdzili: "Rzeczywiście, traci grunt pod nogami" 
                ***WAKACJE***

Offline

 

#20 2006-10-28 16:42:10

ulik

http://www.asot.pl/templates/xabbBlue/images/ranks/MODERATOR.gif

4978071
Call me!
Skąd: Szczecinek
Zarejestrowany: 2006-08-08
Posty: 495

Re: Ania...................:(

Wg mnie da sie porównywać do wielu rzeczy...


życie na osiedlu tyra...

Offline

 

#21 2006-10-28 18:29:04

bordziuk

Użytkownik

5023106
Zarejestrowany: 2006-09-30
Posty: 84

Re: Ania...................:(

laura ma racje ulik

Offline

 

#22 2006-10-28 18:30:27

ulik

http://www.asot.pl/templates/xabbBlue/images/ranks/MODERATOR.gif

4978071
Call me!
Skąd: Szczecinek
Zarejestrowany: 2006-08-08
Posty: 495

Re: Ania...................:(

Laura ? czy Makuś?


życie na osiedlu tyra...

Offline

 

#23 2006-10-29 21:16:12

makus

Funkcyjny

6657880
Zarejestrowany: 2006-08-10
Posty: 500
Funkcja: zastępowa
Środowisko: 4 DH GRYF oczywiście :D

Re: Ania...................:(


"Wznoszę się!" - krzyknął. Stojący obok potwierdzili: "Rzeczywiście, traci grunt pod nogami" 
                ***WAKACJE***

Offline

 

#24 2006-10-29 21:34:54

ulik

http://www.asot.pl/templates/xabbBlue/images/ranks/MODERATOR.gif

4978071
Call me!
Skąd: Szczecinek
Zarejestrowany: 2006-08-08
Posty: 495

Re: Ania...................:(

W hołdzie ? Zdecydowanie przesada.. Hołd się oddaje osobom wielkim a nie komuś kto popełnił samobójstwo...


życie na osiedlu tyra...

Offline

 

#25 2006-10-30 08:54:32

makus

Funkcyjny

6657880
Zarejestrowany: 2006-08-10
Posty: 500
Funkcja: zastępowa
Środowisko: 4 DH GRYF oczywiście :D

Re: Ania...................:(

Hołd w rozumieniu ku pamięci... a samobójstwa nie popełniła bo tak się jej podobało... tylko dlatego że ją bardzo skrzywdzono.Ania była w pewnym  sęsie wielka... wielka w swoim cierpieniu.


"Wznoszę się!" - krzyknął. Stojący obok potwierdzili: "Rzeczywiście, traci grunt pod nogami" 
                ***WAKACJE***

Offline

 

#26 2006-10-30 14:57:25

ulik

http://www.asot.pl/templates/xabbBlue/images/ranks/MODERATOR.gif

4978071
Call me!
Skąd: Szczecinek
Zarejestrowany: 2006-08-08
Posty: 495

Re: Ania...................:(

Hołd a "ku pamięci" to zupełnie różne rzeczy. Wg mnie robi się za dużo szumu w okół całej tej sytuacji...


życie na osiedlu tyra...

Offline

 

#27 2006-10-30 15:14:17

makus

Funkcyjny

6657880
Zarejestrowany: 2006-08-10
Posty: 500
Funkcja: zastępowa
Środowisko: 4 DH GRYF oczywiście :D

Re: Ania...................:(

Wiesz każdy ma prawo do swojego zdania... przekonywać Cię nie bede... ale wydaje mi się że bagatelizujesz problem. Robi się szum i bardzo dobrze... to wszystko po to by już więcej takie rzeczy się wydarzyły. A co do słowa hołd myśle że traktujesz to zbyt doslownie, hołd w sensie udczenia pamięci i okazania solidarnośc z rodziciami Ani. Naprawde ta sprawa wydaje Ci się banalna?


"Wznoszę się!" - krzyknął. Stojący obok potwierdzili: "Rzeczywiście, traci grunt pod nogami" 
                ***WAKACJE***

Offline

 

#28 2006-10-30 15:26:40

ulik

http://www.asot.pl/templates/xabbBlue/images/ranks/MODERATOR.gif

4978071
Call me!
Skąd: Szczecinek
Zarejestrowany: 2006-08-08
Posty: 495

Re: Ania...................:(

"po to by już więcej takie rzeczy się wydarzyły." chyba nie wydarzyły Poza tym nie wydaje mi się banalna... tylko robienie z Ani wielkiej bohaterki przez większość młodzieży to przesada ;f Poza tym sprawa jest rozdmuchiwana bo media zrobiły swoje ...  po co robić jakieś filmiki ? To i tak nic nie zmieni a ci którzy chcą po rozprawiać o tym jakie to gimnazja są okropne też zrobili swoje. Ta sprawa uczniów nie zniechęci od robienia takich rzeczy nie łudźmy się, że tak będzie... Ew może uderzyło to w nauczycieli którzy opuszczają klasy, ale jeśli miało tak być to uderzyło... Więc po co dalej tkwić w tym temacie ? Moja odp. : nie wiem


życie na osiedlu tyra...

Offline

 

#29 2006-10-30 19:24:09

makus

Funkcyjny

6657880
Zarejestrowany: 2006-08-10
Posty: 500
Funkcja: zastępowa
Środowisko: 4 DH GRYF oczywiście :D

Re: Ania...................:(

Wiesz każdy ma inną wrazliwość... kazdy inaczej odczuwa takie rzeczy. Jedni wyrażają swoją złość, smutek przez takie filmiki. Nikt z niej nie robi bohaterki... a sprawa rozdmuchiwana jest po to by ,,ofiara" Ani nie poszła na marne. Wiadomo że takie zdarzenia miały miejsce już wczesniej i to okropne że nikt nie reagował, ale wkoncu coś drgnęło...Ani nie da się już uratować ale da się innych... Pozatym nikt nie potrafił jej pomóc, postarajmy się więc chciaz by ta sprawa nie pozostała bez echa. Moim zdaniem takie nagłaśnianie sprawy robi swoje bo rzad już pracuje nad zaostrzeniem kar... a jeżeli nie zdrowy rozsądek to chociaż strach przed karą w przyszłości powstrzymna takiech bydlaków. A osoby którym przydarzy się taka lub inna tragedia będą wiedziały co zrobić.... a bynajmniej przypomną sobie Anie i to ich skłoni do rozmowy z dorosłymi. Ten filmik zrobił na mnie ogromne wrażenie bo jest dowodem że ludzi obchodzą takie sprawy, przywraca również wiarę że świat wcale nie jest taki okrutny jak się wydaje.  Autor wyraził w ten sposob swoje uczucia, i to cudowne że pomimo że nie znaliśmy jej to uderzyło to w nas z wielką siłą. No ale kazdy jest inny i odczuwa wszystko innaczej...

,,Cierpienie jest czymś duchowym, jest najbardziej bezpośrednim objawem świadomości..."


"Wznoszę się!" - krzyknął. Stojący obok potwierdzili: "Rzeczywiście, traci grunt pod nogami" 
                ***WAKACJE***

Offline

 

#30 2006-10-30 20:07:41

laura

Użytkownik

3052758
Zarejestrowany: 2006-08-11
Posty: 118
WWW

Re: Ania...................:(

Miejmy nadzieje ,że ta tragedia da niektórym ludziom do myślenia i będą starali się coś z tym zrobić.
Zaostrzenie kara hm... wątpię żeby coś to dało,jak ktoś będzie chciał złamać zasady to i tak je złamie .


" ... kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to, że pragnienie owo zrodziło się w Duszy Wszechświata. I spełnienie tego pragnienia, to Twoja misja na Ziemi ... "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
posokowiec bawarski opinie golden retriever hodowla Kredyt pozabankowy